VİZYONUMUZ : Antalya’da Halı ve Koltuk yıkamada 1 numaralı firma olmak. Bunu Tüm Türkiye’ye yaymak.

MİSYONUMUZ : Antalya’lı hanımların halı yıkamada en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak.

KALİTE POLİTİKASI : Başta kullandığımız halı şampuanı olmak üzere en kaliteli hammadde’ler ile çalışmak.

Biz Kimiz?

Firmamız Antalya’da kurulmuş olup, yılların getirmiş olduğu tecrübe ve birikim ile Halı yıkama ve Overlok hizmeti vermeye başlamıştır. Değerli müşterilerimize halı yıkama , battaniye & yorgan yıkama sektöründe hızlı ve güvenilir hizmet vermek amacıyla çıktığımız yolda , kısa sürede Antalya’da marka haline gelmiştir.

Kaliteden ödün vermeden , tamamen müşteri memnuniyeti odaklı, halı yıkama , battaniye & yorgan yıkaması yapan firmamız ,yılların vermiş olduğu deneyim , tecrübeli çalışan ve müşterilerimizin vermiş olduğu güven ile hizmetine il günkü özen ve istekle devam etmektedir.

Evlerimizin vazgeçilmezleri olan halı, koltuk, perde ve yorganlarımız evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmeyen halı hijyen açısından bir çok zararlar verir. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü,halı yıkama da; su, enerji, insan gücünden tasaruf gibi olumlu artıları taşısada halı yıkama işlemi, doğru ellerde doğru makinalarla yapılmadığında hem halı deforme olacak hemde birçok olumsuzluk yaşanacaktır. Nova Halı ve Koltuk Temizleme olarak biz halılarınızı son teknoloji makinalarımızla hijyenik bir biçimde yıkıyoruz.

Müşterilerine vermiş olduğu iyi hizmet ve güven neticesinde sektörde kurumsallaşma yolunda hızla ilerlemektedir.